Posted by admin on December - 18 - 2017 | Comments Off

Centrum zaopatrzenia medycznego to miejsce, gdzie niejedna jednostka ochrony zdrowia – poczynając od niewielkich działalności lekarskich, przez większe zakłady opieki zdrowotnej, kończąc na jednostkach takich jak kliniki, może zaopatrzyć się w niezbędne materiały i aparaturę, jakie wykorzystywane muszą być w typowej pracy z osobami potrzebującymi interwencji lekarskiej.

Kupującym dla towarów sprzedawanych przez sklepy zaopatrzenia medycznego są zarówno lekarze wszystkich z branż, a także położne, salowe, fizjoterapeuci, dentyści, ponad to również ratownicy medyczni. Wszystkich im centrum materiałów medycznych wspiera w codziennej pracy zapewniając dobrej jakości, świetne materiały dla ochrony zdrowia i wyspecjalizowane akcesoria.

Sprawdź
http://sklep.cezal.com.pl

Co jest możliww kupić w sklepie medycznym? Oferta to materiały i sprzęt z kilkunastu różnych specjalności, które zawierają zarówno produkty tematów ogólnych, ale także środki dezynfekcyjne, akcesoria stomatologiczne, jak również sprzęt okulistyczny i dla ratownictwa medycznego.

Centrum materiałów i innego zaopatrzenia dla medycyny zaopatruje również laboratoria medyczne, mając w ofercie dużą gamę materiałów i akcesoriów z zakresu diagnostyki laboratoryjnej. Niektóre z marek, jakich towary można znaleźć w ofercie to na przykład Menzel Glaser, Cormay i Poch.

Hurtownie dla medycyny oferują produkty, które zaopatrują także gabinety fizjoterapii oferując meble, podnośniki rehabilitacyjne, produkty hydroterapii oraz urządzenia pomocnicze dla niepełnosprawnych i wiele innych.

Część sklepu dotycząca radiologii w centrum zaopatrzenia ma w ofercie zaopatrzenie centrów radiologicznych, aparaturę RTG, materiały radiologiczne, odczynniki, jak również bobixy.

Z kolei akcesoria i sprzęt dentystyczny, jaki znajduje się w ofercie sklepu, obejmuje aż 8 000 produktów skierowanych do stomatologów, specjalistów ortodoncji oraz pomocy stomatologicznych. Wszystkie towary pochodzą od renomowanych firm, wśród nich są między innymi: Lascod, Nordiska, Microbrush. W ofercie znajduję się też produkty polskie, producenci następujących marek np. Zhermapol lub Tzmo.
Oferowane produkty takie jak materiały stomatologiczne np. amalgamaty i cementy; materiały tymczasowe, leki, narzędzia endodontyczne jak również wszelkiego typu masy osłaniające czy akryle.

Zaprezentowany tutaj niewielki zarys oferty centrum zaopatrzenia medycznego to jedynie wycinek wszystkiego, co można znaleźć nie tylko w sklepach stacjonarnych, jak i u przedstawicieli handlowych, i w sprzedaży online.

Podobne wpisy:

Comments are closed.